Rock’AD’Roll: Koncert Michała Sołtana z zespołem w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu 2023 – spot (napisy)

Wykonawca: Michał Sołtan
Koncert: Koncert Michała Sołtana z zespołem w NCPP w Opolu

Tagi: ,

+ napisy

Film z dostępnego koncertu Michała Sołtana z zespołem w Opolu. Koncert odbył się 30 listopada 2023 roku w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Wystąpił Michał Sołtan z zespołem w składzie:
Mateusz Gramburg – instrumenty klawiszowe,
Grzegorz Bieżanek – gitara basowa,
Gniewomir Tomczyk – perkusja.
Zespół tłumaczek_y w składzie: Alicja Szurkiewicz, Paulina Gojtka, Aleksandra Szalek-Palmowska, Igor Siekierka i Jakub Stanisławczyk zadbał w trakcie koncertu o przekład piosenek artystki na polski język migowy. Fundacja Kultury bez Barier zapewniła również podczas wydarzenia pętlę indukcyjną i napisy na żywo, produkując w ten sposób event w pełni dostępny dla osób z niepełnosprawnością słuchu. Dla osób z niepełnosprawnością wzroku dostępna była audiodeskrypcja, którą wykonywała na żywo Emilka Piegat z Fundacji.
Koncert artysty organizowany był w ramach projektu Rock’AD’Roll. Jego transmisja online pojawiła się na kanałach Youtube i Facebook Fundacji Kultury bez Barier oraz RockAdRoll.

Organizator wydarzenia: Fundacja Kultury bez Barier.
Partnerzy: Narodowe Centrum Polskiej Piosenki, Streamuj, Fundacja Akademia Młodych Głuchych, Mazowiecki Instytut Kultury
Nagranie i montaż: Michał Korzeniowski – Dom Pandy
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.