Michael Buble – Forever now (opis teledysku)

Wykonawca: Michael Buble
Teledysk: Forever now

Opis teledysku

Teledysk to animacja poklatkowa, przez całą piosenkę wszystko rozgrywa się w tym samym pokoju. Zmienia się tylko/aż wystrój wnętrza.

Początek: W pustym pokoju na poddaszu z szarymi, nagimi ścianami zaczynają pojawiać się kartony.

Później meble dla niemowlaka. Łóżeczko ze szczebelkami w centrum kadru. Ściany są już niebieskie z owieczkami. Leżą niemowlęce zabawki. Pojawia się chodzik. Krzesełko do jedzenia itp. Kolejka. Drewniane klocki.

Rytm zmian wyznacza pora dnia. Promienie słońca wpadają do pokoju, znikają.

I tak pokój zmienia się przez całą piosenkę razem z wiekiem dziecka. Łóżeczko niemowlęce zastępuje łóżko. Pojawia się biurko. Ściany zmieniają kolor na beżowy i niebieski. Namalowane są szczyty górskie i pojedyncze drzewa.

Po kolejnej nocy nastaje dzień i jesteśmy już w pokoju z zielonymi ścianami wymalowanymi w planety i różne wzory. Przy ścianie po lewej staje biurko.

Następnie ściany pokoju są niebieskie. Nad wezgłowiem łóżka wisi atlas świata. Na biurku stoi komputer. Na podłodze stoi niebieski plecak. Pojawia się szafka z telewizorem. Kij do hokeja. Piłka do koszykówki. Zielony fotel wypełniony granulatem. Gdy piosenka nabiera tempa te przedmioty zmieniają swoje miejsce. W końcu pokój pustoszeje. Miejsce mebli i różnych przedmiotów zastępują kartony. Ściany znów są szare. Gładkie. Znikają kolejne meble. Pokój jest pusty. Zapada noc.

Świt. W pokoju dużo kartonów. Do pokoju wpadają promienie słońca. Oświetlają różowe ściany z uśmiechniętymi chmurkami. Pokój jest umeblowany. Pojawiają się atrybuty dziewczęce. Toaletka. Obok, na manekinie dziecięcych rozmiarów, wisi różowo-turkusowa sukienka.

I tylko/aż tyle…

Autorka: Ania Żórawska, FKbB