Okładka do albumu: Perfect – Perfect

Perfect – Perfect

Wykonawca: Perfect
Okładka: Perfect
Tagi: ,

Opis okładki

Ta okładka to szczyt minimalizmu. Nie ma na niej nic, oprócz logo zespołu. Pełni ono tutaj podwójną rolę, jest zarówno nazwą grupy, jak i tytułem płyty. Oprócz tego logo, na okładce jest jedynie białe tło. I to właśnie od tego tła płyta jest nazywana często białym albumem.

Logo jest umieszczone w samym centrum. Napis jest całkiem spory i utrzymany w dwóch odcieniach zieleni – na górze litery są nieco jaśniejsze, na dole stają się ciemniejsze. Nazwa Perfect jest w całości zapisana małymi literami ułożonymi w trzy grupy. Najpierw małe p, a potem, w minimalnych odstępach, dwa razy po trzy, połączone ze sobą litery. Całość napisu sprawia wrażenie pisma odręcznego, a najbardziej ozdobną jest w tym logo litera f. Na dole nóżka f wyciąga się bowiem odrobinę, zagina, biegnie w stronę p, a następnie, zanim jeszcze dotknie pierwszej litery, zawraca ostro i biegnie łukiem w stronę przeciwną. Zanika dopiero po minięciu ostatniej litery w nazwie, a więc t.

Za tak minimalistyczną okładką kryje się jednak mnóstwo znakomitej muzyki. Zespół, wyraźnie rockowo oszczędny w epatowaniu wizualnymi błyskotkami, zaprosił słuchaczy na przede wszystkim muzyczną ucztę Kto się na nią skusi i dziś może zakosztować „Nie płacz Ewka”, „Chcemy być sobą”, „Niewiele Ci mogę dać” czy innych, wciąż ważnych utworów…

Autorzy: Roberto Więckowski, FKbB
Karolina Więckowska

Lista utworów

  1. Lokomotywa z ogłoszenia – 3:50
  2. Chcemy być sobą – 5:28
  3. Obracam w palcach złoty pieniądz – 4:15
  4. Bla bla bla – 3:24
  5. Niewiele Ci mogę dać – 3:45
  6. Bażancie życie – 4:40
  7. Ale wkoło jest wesoło – 3:53
  8. Nie igraj ze mną wtedy, kiedy gram – 4:38
  9. Nie płacz Ewka – 5:43